Pracovní pozice: ASISTENTKA - RECEPČNÍ již expirovala

Praha - Praha 9

Administrativa

Náplň práce

  • Přijmeme do mladého týmu Asistentku reprezentativního vzhledu a distingovaného vystupování.
  • Neváhejte a zašlete svůj životopis s fotografií.
  • Pracovní náplň
  • - zodpovědnost za chod recepce, péče o návštěvy, telefonická komunikace
  • - administrativní podpora vedení společnosti
  • - správa firemní korespondence
  • - obvolávání kandidátů na pohovory
  • - sledování a kontrola drobných provozních nákladů (účty za telefony, správa fotoaparátů apod.)
  • zajištění (nákup) kancelářských potřeb a drobného spotřebního materiálu pro provoz firmy
  • - samostatné zadávání práce a úkolů pracovníkům údržby a úklidu

Nabízíme

  • - zázemí stabilní firmy s dobrou pozicí na trhu
  • - předpoklad dlouholetého setrvání u firmy
  • - příjemné pracovní prostředí
  • - odpovídající platové ohodnocení
  • Úvazek: plný úvazek
  • Plat: 23 000 Kč
  • Nástup: ihned
  • V případě zájmu posílejte profesní životopis s fotografií (fotografie podmínkou) na e-mailovou adresu: karolina.fajtova@cvras.cz

Požadujeme

  • - nástup ihned
  • - reprezentativní vzhled
  • - distingované vystupování
  • - organizační schopnosti, komunikativnost a samostatnost
  • - SŠ vzdělání
  • - uživatelskou znalost práce na PC (MS Office - Outlook, Excel, Word, Internet)
  • - praxe na asistentské pozici a ŘP sk. B výhodou

Detaily nabídky

  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva