Pracovní pozice: ASISTENTKA / BACK OFFICE PODPORA již expirovala

Chcete se přidat ke špičce v oblasti subdodavatelské výstavby komerčních budov? Hledáme pracovitého člověka na pozici Asistent/ Back Office.

Praha - Praha
Administrativa
Aktualizováno dne: 28.08.2019
Nabídka končí za Nabídka nemá expiraci
Doporučit známému Zpět na výpis

Kontakt

Detaily nabídky

Firemní benefity:

13. plat, Bonusy/prémie, Dovolená navíc, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Stravenky/příspěvek na stravování

Práce je vhodná pro:

absolventy bez praxe

Úvazek:

plný

Mzda:

30000 Kč - 350000 Kč

Smluvní vztah:

pracovní smlouva

Jazykové znalosti:

Rusky B1+B2, Anglicky B1+B2, Česky B1+B2

Co u nás budete dělat

  • Chcete se přidat ke špičce v oblasti subdodavatelské výstavby komerčních budov? Práce nám přibývá a proto hledáme šikovného a pracovitého člověka na pozici personalistka / asistentka / podpora back office / front office. Náplň Vaší práce bude velmi různorodá. Budete zpracovávat administrativu, ale také dělat pravou ruku vedení firmy. Nudit se u nás rozhodně nebudete. :-) Co od Vás potřebujeme:
  • Komunikativní Ruštinu a Angličtinu na pokročilejší úrovni odpovídající alespoň cca B2 (ideálně RJ i AJ dohromady, není to však podmínka) a také uvítáme plynulou češtinu.
  • Dále od Vás potřebujeme chuť dělat svoji práci naplno, spolehlivost a flexibilitu. A vše potřebné Vás naučíme. Velkou výhodou jsou zkušenosti v personalistice a nebo z back office a řidicí průkaz sk. B.
  • Už se vidíte jak s námi pracujete? Skvělé! Nástup je možný ihned, ale když se nám budete hodně líbit, tak si na Vás klidně nějaký ten měsíc počkáme.

Co můžeme nabídnout

  • Co Vám můžeme nabídnout?
  • - Firemní telefon (neomezené volání a data), firemní notebook značky Lenovo T480, 27-palcový monitor Lenovo na pracovišti, 5 týdnů dovolené, dotované stravenky ve výši 2000 Kč a velkou škálu benefitů a finační podpora na další vzdělání?
  • - Firemní akce a velké množství kávy
  • - Samostantou, zajímavou a různorodou práci v atkraktivním prostředí
  • - Možnost profesního růstu v rámci týmu i společnosti
  • - Roční odměny (13. plat)
  • - Přijemné, nové a moderní pracovní prostředí a profesionální menší kolektiv
  • - Nástupní plat 30.000 tisíc, po skončení zkušební doby navýšení

Koho hledáme

  • Co Vás čeká?
  • - Administrativně – technická a organizační podpora back office/front office
  • - Komunikace se zákazníky přes email a telefon, s úřady přes datovou schránku na denní bázi
  • - Zajištění plynulého chodu kanceláře
  • - Evidence faktur, objedenávek, účtenek a BOZP v interním systému
  • - Pomoc s obchodní administrativou a marketingovámi aktivitami
  • - Zpracování HR administrativa při nástupu nových zaměstnanců
  • - Zřizování interních ID karet a vedení personálních složek zaměstnanců
  • - Sjednávání schůzek a navolávání nových klientů
  • Co byste měl/měla umět?
  • - Znalost RJ a AJ pokročilé úrovni v písemném a mluvném projevu
  • - Dobrá znalost práce na PC, MS Office
  • - Proklientský přístup, komunikativnost, asertivita
  • - Pozitivně orientovaná osobnost
  • - Schopnost naučit se pracovat s novými PC systémy
  • - Schopnost komplexně řešit problémy
  • - Ochota učit se a rozvíjet se
  • - Výhodou zkušenosti v personalistice a nebo z back office a řidicí průkaz sk. B