Pracovní pozice: ADMINISTRATIVNÍ KONZULTANT již expirovala

Jihomoravský kraj - Brno

Administrativa

Náplň práce

  • Konzultace a řešení se zákazníkem, používání firemních informačních systémů;

Nabízíme

  • - mzda 20 000 Kč - 25 000 Kč čistého
  • - zaškolení
  • - profesní růst
  • - benefity - firemní automobil, tablet, ubytování
  • - jistotu a stabilitu úspěšné firmy
  • - zajímavou a samostatnou práci v regionu Vašeho bydliště

Požadujeme

  • - spolehlivost a zodpovědnost
  • - kultivovaný projev
  • - práce s tabletem
  • - trestní bezúhonnost
  • - vhodné i pro absolventy
  • - nástup ihned

Detaily nabídky

  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na ŽL / IČ