Pracovní pozice: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - SALES REPRESENTATIVE již expirovala

Olomoucký kraj - Olomouc
Prodej a obchod
Aktualizováno dne: 27.09.2016
Nabídka končí za Nabídka nemá expiraci
Doporučit známému Zpět na výpis

Kontakt

Detaily nabídky

Práce je vhodná pro:

absolventy bez praxe

Úvazek:

plný

Mzda:

25000 Kč - 35000 Kč

Smluvní vztah:

pracovní smlouva, práce na ŽL / IČ

Co u nás budete dělat

  • Do našeho týmu hledáme schopného obchodníka - kolegu či kolegyni. Pokud jste typ, kterého nebaví sedět celý den v kanceláři, chcete být spravedlivě odměňováni na základě výsledků své práce a mít kolem sebe kolegy, kteří Vás podpoří a ocení, tak hledáme právě Vás.
  • Vaše náplň práce:
  • - získávání nových zákazníků ve svěřeném regionu a okolí, následně o něj již pečuje naše společnost
  • - aktivní prodej v terénu na každodenní bázi
  • - prezentace společnosti, jejích výhod a nabídky
  • - realizace obchodních cílů spolu s pravidelným reportem obchodních výsledků
  • - úzká spolupráce s trenérem a manažerem společnosti

Co můžeme nabídnout

  • Co Vám nabízíme:
  • - služební vůz
  • - tablet s připojením k internetu
  • - transparentní a motivační systém odměňování, bonusy a soutěže
  • - mzdu od 25 000 Kč
  • - zázemí silné, úspěšné české společnosti
  • - po zaškolení samostatnost ve svěřeném regionu
  • - možnost seberealizace
  • - možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • - nástup možný ihned
  • Těšíme se, že Vás uvítáme v našem týmu. Zašlete nám životopis s uvedením názvu pozice a my se s Vámi spojíme pro dohodnutí osobní schůzky.

Koho hledáme

  • Požadujeme od Vás:
  • - ideálně SŠ vzdělání
  • - znalost práce s tabletem, případně ochotu se naučit
  • - čistý trestní rejstřík
  • - pozitivní myšlení, proaktivní přístup, chuť se učit a rozvíjet
  • - dobré komunikační a prezentační dovednosti, pro-zákaznicky orientované myšlení, schopnost vysokého pracovního nasazení, časovou flexibilitu, organizační schopnosti, zodpovědnost a samostatnost